top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFarmasi e Katalog

Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 9 Şub

Farmasi üyelik şartları dine, dile, ırka, mezhebe dayalı değildir. Herkes Farmasi’ ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir. Farmasi’ ye üye olabilmek için 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soy isim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Dilerseniz daha fazla kişisel bilgilerinizi girerek (Mail, Posta Kodu…vb) de kayıt olabilirsiniz. Kimlik bilgilerinin doğru olması durumunda kayıt işlemi gerçekleşecek ve sisteme yazmış olduğunuz telefon numaranıza sms ile şifreniz gelecektir. Şifrenizin size ulaşmaması durumunda telefonunuz büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır. Sistem üzerinden güncellenmesi gerekmektedir.

Farmasi’ ye kayıt olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada Form istenmemektedir. İster ev hanımı olun, ister çalışan olun, ister işveren olun. Farmasi’ ye kayıt, üye olarak indirimli ürünlerimize ulaşabilir, hediyeleri alabilir, isterseniz ekip oluşturarak prim kazanabilirsiniz.

Sizi de Farmasi’ nin ayrıcalıklarından yararlanmak için üye, kayıt olmaya davet ediyoruz. Lütfen sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bize ulaşınız. Sizi hemen arayarak tüm bilgileri aktaralım ve yardımcı olalım.


Farmasi' ye Nasıl Üye Olunur?


Farmasi’ ye üye olabilmenin birden çok yolu vardır. Direkt olarak şirketin resmi web sitesindeki üyelik formunu doldurarak da üye olabilir, bir sponsor belirleyip ondan sizi üye etmesini talep edebilir ya da sponsor link aracılığı ile kendiniz üye olabilirsiniz. Eğer mevcut olarak Farmasi üyeliğiniz var ve sponsor değiştirmek istiyorsanız.


Farmasi Sponsor Değişikliği Nasıl Yapılır?


Farmasi’ de sponsor değişikliği yapabilmek için, üye olduktan sonra 6 saat içerisinde, üye olan kişi kendi kişisel sayfasının, ‘Kişisel Bilgiler’ butonunun en altında bulunan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan boşluğa üye olunmak istenen sponsorun girişimci kodu yazılır ve kaydet butonuna basılır.

Farmasi üyesi sponsor koduna yazmış olduğu sponsora kayıt olmuş olur. Bu işlem sadece 6 saat içerisinde yapılabilmektedir. Süre geçtikten sonra böyle bir işlem gerçekleştirilemez.

Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değiştirebilmeniz için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz gerekmektedir. Böylelikle üyeliğiniz Askı’ ya düşecek ve askıda olan üyeliğinizi tekrar aktifleştirerek yeni sponsor seçebileceksiniz.

Farmasi’ ye üye olabilmek ve Askıda olan üyeliğinizi tekrar aktifleştirmek için https://www.farmekatalog.com/farmasi-uyelik sayfamıza giderek formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçip üyelik işlemlerinizi gerçekleştireceğiz.3.117 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


bottom of page